מה זה שינוע מטענים

שינוע מטענים הפך להיות ביטוי שגור בישראל, אומנם הוא התחיל קצת באיחור יחסית למדינות אירופה, אך בסופו של דבר גם לכאן הוא נכנס. אז מה זה בעצם שינוע מטענים, מי יכול להעביר מטענים חורגים, מה נחשב למטען חורג, כל זאת ועוד נסקור במאמר.

שינוע מטענים

כאשר אנו מדברים על שינוע מטענים עלינו להבין את ההבדל בין הובלה רגילה להובלה חורגת לבין שינוע מטענים. שינוע מטענים שונה במאה שמונים מעלות מהובלה של תכולת דירה, Fjallraven Kanken NO.2 כאשר אנו מדברים על שינוע מטענים עלינו להבין שמדובר בפרויקט שלם.

פרויקט שינוע מטען

כל חברה המתמחה בשינוע מטענים, עלייה להציג לכם רישיונות עסק מיוחדים הנדרשים על פי חוק. על החברה לדאוג לא רק למטען שאתם רוצים להעביר אלא לרווחה ולבטיחות הסביבה, מאחר ושינוע מטענים כולל משאיות כבדות, מנופים, לעיתים אף סגירת כבישים בחלקים שונים, על החברה להיות אמינה ומקצועית בכדי שתוכל להציג בפניכם את כל האישורים הנ"ל.

שינוע מטען

אומנם המילה שינוע נראית לנו קצרה מאוד, Fjallraven Kanken UK אך מאחורי המילה שינוע עומד עולם ומלואו, שינוע מטענים הוא תחום רחב היקף המכיל נישות שונות ומגוונות. שינוע מטענים יכול להתחיל בהעברה של ציוד קטן מאוד ממקום למקום ולהסתיים בעברת קרוון או בית ממקום למקום.

חברת שינוע מטענים

לא משנה באיזה שינוע מטענים מדובר, כאשר אנו מדברים על שינוע מטענים אנו זקוקים לשירות של חברה אמינה שיכולה לספק לנו את כל הרישיונות והאישורים הנדרשים במיוחד כשמדובר במטענים חורגים בגדלים רבים.

חברה של שינוע מטענים צריכה להראות הוכחות בשטח, Mochilas Kanken של צוות מיומן המוכשר במיוחד לצרכים האלו, Fjallraven Kanken España על החברה להצטייד במשאיות כבדות, במנופים שונים להעברות שונות ובצוות מיומן הכולל מנהל עבודה, מנהל מנופים, אחראי צוות נהגים, עליהם להראות לנו אישורים שונים כמו אישור של משטרת התנועה המראה כי באפשרותם להוביל מטענים חורגים.

אישורים ופיקוח

פעמים רבות שינוע מטען כולל גם פיקוח מעבר לאישורים, Fjallraven Kanken Rucksack הכוונה לפיקוח בהעברה עצמה, משמע החברה דואגת לרכב נוסף שילווה את כל התהליך ויפקח על המתרחש, מלבד זאת הובלה הדורשת פיקוח חייבת להיות בתיאום עם משטרת התנועה.

זמן השינוע

כאשר אנו רוצים להוביל מטען חורג (שינוע מטענים) עלינו לברר מתי החברה מתכוונת לבצע את ההובלה, שינוע מטענים ,במיוחד חורגים מתבצע בשעות לילה מאוחרת בהן הכבישים אינם עמוסים, בצורה זו אנו לא נזיק לסובבים, לא נכביד על התנועה,