הובלה מיוחדת

בעולם המושגים של הובלה מיוחדת אנו יכולים להיתקל במושג הובלת מבנים, דבר שנהייה נפוץ יותר ויותר בישראל. רבים היום מעדיפים לקנות שטח ופשוט להתקין מבנה כמו צימר, קראוון או קרווילה בשטח המבוקש. הובלות מיוחדות שונות מהובלות דירה רגילות- לא כל חברת הובלות יכולה להעביר מבנה נייד, עלינו לשכור את שירותיהם של חברות מיומנות להעברת מבנים ולהובלת מטענים כבדים במיוחד.

הובלה מיוחדת – צימרים בצפון הארץ

בעשור האחרון אנו יכולים לראות תרבות חדשה ישנה שנכנסה לארצנו, תרבות המבנים הניידים. אם אי פעם התארחתם בצימר בסגנון כפרי העשוי כולו עץ מלא, סביר להניח שהצימר אינו נבנה במקום אלא הועבר בהובלה מיוחדת מקצה אחד של הארץ לקצה השני. אומנם בישראל הצימרים משמשים כבתי נופש, אך באירופה ובארצות הברית הצימר יכול לשמש בית למשפחה שלמה.

הובלה מיוחדת – פרויקטים של מדינת ישראל

מי מאתנו לא זוכר את מפוני גוש קטיף, עם הפינוי כל ישראלי הכיר את המושג "קרווילה". בערך כחודש ימים לפני ההתנתקות ראש הממשלה דאז אריאל שרון הורה להקים שכונת קרווילות בחולות ניצנים, בכדי לספק פתרון מהיר לכל המפונים. מבנה מספק, דיור זול יותר מווילה ונוח יותר מדירה רגילה, כמובן שגם הקרווילות הועברו בשלמותם בעזרת הובלה מיוחדת לחולות ניצנים. לפתע קמו להם עוד שכונות של קרווילות באזורים רבים בארץ, וכיום שיטה זו הפכה להיות פופולארית בארצנו.

הובלה מיוחדת

כל פריט שעולה על גודל מסוים ומשקל מסוים שנקבע בחוק, דורש הובלה מיוחדת, הובלת מטען. כאשר אנו מדברים על הובלה מיוחדת אנו מדברים על פרויקט שלם בו מתופעלים מנהלי צוות, נהגים משאיות כבדות ומובילים, וכמובן שעוד לא הזכרנו את השירותים המיוחדים. כאשר אנו רוכשים את שירותיהם של חברה מיומנת ואיכותית אנו מבטיחים כי המבנה הנייד יעשה את דרכו בשלום ל"ביתו" החדש.

לבחור בחברה בעלת ניסיון בהובלה מיוחדת

כמו בכל שירות שאנו שוכרים, אנו רוצים את הטוב ביותר. אך כשמדובר בהשכרת הובלה מיוחדת עלינו באמת להקפיד על הטיעון הזה. הובלות אלו נחשבות מסובכות מאוד ועל החברה להקפיד על כל פרט ופרט בדרך להובלה, מחתימת החוזה, האישורים ועד להתקנת המבנה במחוז חפצנו. כאשר מעבירים מבנה נייד, קודם כל יש להרימו בעזרת מנוף מיוחד מהקרקע על גבי משאית או גרר (בהתאם לגודלו כמובן) וכן גם לפרוק אותו עם אותו המנוף.

כאשר אנו מעברים מבנה נייד או כל הובלה כבדה, עלינו לוודא מה המשקל שהמשאית יכולה לסחוב, לבדוק שהחברה לא עושה קיצורי דרך או מעלימה עין, דבר שיכול להוביל לאסון גדול אן המבנה ישתחרר מהמשאית בשל המשקל הכבד ולצערנו היו מקרים מעולם.

הובלה מיוחדת – ליווי משטרתי

בדרך כלל כשמעבירים הובלה כבדה כמו מבנה נייד, על משטרת התנועה ללוות את כל התהליך, לעיתים על המשטרה יהיה לסגור קטעי כביש ראשי אם יש סכנה לציבור הנהגים ועוברי האורח. כאשר אנו שוכרים את שירותיה של חברה מתמחה אנו מבטחים לעצמנו שקט נפשי, הן בהובלה והן במעבר. חברה מקצועית ביכולתה למנוע נזק לרכוש ולא פחות חשוב נזק לנפש.

הובלה מיוחדת